ПЛАСТ В МОЄМУ МІСТІ

Ти батько дітей, яких хочеш віддати у Пласт? А може Ти юнак, який мріє про пригоди? Або студент із України який певний час планує прожити в Польщі та хоче приєднатися до Пласту Польща? А можливо Ти спонсор і хочеш фінансово підтримати організацію, яка виховує українську молодь вже змалку? А ще Ти, можливо, маєш приміщення, яким могли б скористатися пластуни для своєї роботи, або машину, матеріали тощо. Навіть якщо жодна із вищенаведених ознак не підходить Твоїй особі, але Ти хочеш мати справу із Пластом в Польщі, Тобі сюди :)   Саме Ти потрібен нам до проведення нашої акції.

Метою акції „Пласт в моєму місті” є зібрати інформацію про усіх, хто має, або хоче мати зв’язок з Пластом у Польщі. Це допоможе нам в подальшому розвитку нашої організації. Саме таким чином (маючи інформацію про кількість бажаючих прилучитися до Великої Гри, їхнє місце проживання, та розуміючи форму їхньої підтримки і знаючи їхні очікування) зможемо поширити діяльність Пласту.

На заповнювання анкет чекаємо до кінця грудня 2016. Пілся того часу будемо контактуватись з зацікавленими і, відповідно до ситуації в даному місті, організуватимемо пластові зустрічі, вишколи, пластові сходини для дітей і молоді. Одним словом, будемо намагатись, щоб в Твоєму місті діяв пластовий осередок.

Отже, запрошуємо  Тебе заповнити анкету. Це забере 2 хвилини.  Не зволікай, допоможи робити світ кращим!

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

 • календар

  Листопад 2019
  П В С Ч П С Н
  « Чер    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930