КРАЙОВИЙ НОВАЦЬКИЙ ТАБІР 2016

Новаки

перш ніж поїхати на табір Ви певне хотіли б дізнатися, чим є літня пластова пригода.
Пластовий табір ­ це біля двох тижнів прожитих разом з такими самими дітьми як Ви. Вони мешкають у різних містах і навчаються у різних школах, але всі вони однаково люблять ГРАтися! Ось і що ми робимо на пластовому таборі. ГРАємо на багато різних способів: бігаючи за м’ячем у футбольних змаганнях, співаючи нових пісень, майструючи і проводячи експерименти своїми руками, а також мандруючи і захоплюючись вечорами вогнем таборової ватри.
Що ж більше… попросіть Ваших батьків, щоб зголосили Вас на пластовий табір. Запрошуємо!

Дорогі батьки,

новацький табір ­ це пластовий табір для дітей віком 6 – 11 років. Він є джерелом не тільки радості для Ваших малят, але також безпечним середовищем для їхнього розвитку. Окрім розвитку у фізичному аспекті, Ваша дитина може вдосконалювати вміння у психо­суспільній площині. Починаючи від малої моторики, через співпрацю та емпатію і закінчуючи на лідерских якостях. А все це у привітній атмосфері, створеній досвідченим проводом.
Для зголошення дитини на ХХІV Крайовий новацький табір, що проходитиме у селі Мокре (Підкарпатське воєводство) від 11 по 22 липня 2016 р., потрібно заповнити онлайн­-анкету, яка знаходиться тут.
Дитину приймається на табір з заповненою кваліфікаційною картою, яку можна завантажити на цій сторінці. Карту потрібно роздрукувати, заповнити і привезти на табір.
У випадку питань звертайтесь за номером +48 781 937 933 або пишіть на nowactwo@gmail.com

Комендат табору
ст. пл. Уляна Лайкіш, Верх.
This entry was posted in Оголошення, Табори. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • календар

  Вересень 2019
  П В С Ч П С Н
  « Чер    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30