Вифлеємський Вогонь Миру у 15 місцях по всій Польщій та у Празі

«Міжнародна щорічна акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає на поширенні символічного Вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.»

Такий опис може прочитати кожен у Вікіпедії. Все звучить дуже просто, але приготовлення до акції починаються за кілька місяців перед передачею Вогню. Скаути з цілого світу вже від 1988 року полагоджують лампадки, вивчають слова пісень і домовляються між собою, щоб Вогонь з Вифлеємської яскині, подолавши тисячі кілометрів, потрапив на Різдвяні столи в цілому світі.

Наші пластуни в Польщі також не сплять. Вже в п’яте Вифлеємський Вогонь Миру

переходить через їхні руки. Біля 30 пластунів передало Вогонь українській громаді у п`ятнадцяти місцях по всій Польщі, а також у Празі. Кожен з них вклав в цю акцію багато зусиль, часу і ціле серце. Найкращою подякою за весь труд – є зацікавлення людей і їхнє тепле відношення до цієї події.

В ці важкі часи, які настали на нашій рідній землі, мир – це вартість, котра стала найважливішою для кожного українця. Вифлеємський Вогонь є передусім символом миру. Кожен, хто приєднався до нашої акції і взяв Вогонь додому, знає, як важко його зберегти, знає, як легко свічка може погаснути і втратити тепло, яким ще хвилину тому зігрівало наші серця. Таксамо важко зберегти мир, на місце якого приходить холод і війна. Все ж таки я вірю, що Ми знайдемо в собі сили, щоб подолати недолю. Поки наші серця голосно б’ються, Вогонь нашої країни не погасне і буде зігрівати усіх нас – Українців.

пл.уч. Ірина П’ятночко, Варшава

Варшава, фот. Малґожата Дзіеканьска

Ольштин, фот. Мирослав Сокіл

Гурово Ілавецьке

Прага, фот. Олександр Двоєконко

Гданьск, фот. Михайло Борівець

Лельково

Ґожув Влк.

Люблін

This entry was posted in Вифлеємський Вогонь Миру, Життя осередків. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • календар

  Травень 2020
  П В С Ч П С Н
  « Чер    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031