«Крута Шістка з Хвостиком» – вишкіл новацьких виховників з Вінні Пухом

Т.Садовий, Фото з усмішкою

Усім дуже добре відомо, що Вінні Пух постійно зайнятий. Він без перерви відбуває свої гастролі. Ніхто не може сумніватися що ж до популярності його персони. Одним словом ніколи не відомо кому пощастить зустріти його. Цього разу вдалося крутому юнацтву, яке з 27 лютого по 1 березня зібралося у Варшаві. Навряд чи герой з`явися б там, коли б не факт, що це був вишкіл новацьких виховників. Там де йдеться про малят – там Вінні все перший. Можливо тому, що він любить малять, а може тому, що малята люблять мед…

У.Лайкіш, Гутірка про розвиток дитини

Вишкіл новацьких виховників, або ж 264 Рада Орлиного Вогню (вих. 206) був дуже довго очікуваним. Вінні не був свідомим, у якій винятковій події бере участь. Останній раз такий вишкіл відбувався сім років тому у Криниці. На самому початку Пух не дуже хотів знайомитися і кудись заховався та сестричка Комендант Оля Фегецин (Крайова Булавна УПН в Україні) допомогла нам його відшукати. Таким чином ми познайомилися між собою та з особливим Ведмедиком.

У.Лайкіш, Вінні Пух все бачить

Горщики з медом і щасливі хвостики це два рої, які змагалися протягом цілого вишколу. У змаганнях Вінні допомагав чим умів. Нагороджував переможців то горщиками, то кульками то малими бджілками. Коли всі слухали гутірок про те як створити рій і як гратися з новаками, що сказати батькам на першій зустрічі і яку придумати тему сходин, чому впоряд в колі і що таке бистре орля…  коли при фліпчарті тільки мінялися сестрички і братчики: Оля, Іванка (Герус), Оленка (Горків), Уляна (Лайкіш) і Володя (Процюк)… Вінні спав собі десь тихенько.

Ввечері до гурту пластунів заманив його гучний спів «Горить вогник, горить вогник, дивіться, дивіться це новацтво…». Де новацтво, там Вінні Пух. Та він не був одиноким гостем в цьому крузі. Оскільки все проводилось в приміщеннях Головної Управи Об’єднання Українців у Польщі до веселої громади приєдналися господарі: Голова ОУП, один з головних ініціаторів відродження Пласту в Польщі, Петро Тима, член Головної Управи ОУП Стефанія Лайкіш та секретар Головної Управи ОУП Мирослав Купич. Всі вони добре знали пластовий дух і підтримували нових новацьких виховників. А де новацтво, там Вінні Пух, тому і він був радий господарям.

У.Лайкіш, Майстерка - кенгуру

Три дні Вінні спостерігав за учасниками вишколу. Найбільш жвавим ставав, коли крута шістка юнаків з хвостиком вчилася на практиці проводити майстерку, вчити співу та готувати змаг. А ще йому до вподоби було гратися, гратися і ще раз гратися! Новацтво грається в пластову гру, а Вінні любить новацтво, тому також любить гратися!

В. Процюк, Точкування Вінні Пуха

Йому було так добре, що зі сльозинкою на очах прощався з юнацтвом з Варшави, Свєнтохловіц, Ґурова Іл., Праги (Чехії) і Вроцлава – з Крутою Шісткою з Хвостиком.

Зараз всі (Вінні Пух також) мріємо про нові рої. Де вони будуть залежить від нас :)

сестричка Уляна

В. Процюк, з представниками Об`єднання Українців у Польщі: Голова ОУП Петро Тима (четвертий зліва в першому ряді), член Головної Управи ОУП Стефанія Лайкіш (п`ята зліва в першому ряді), секретар Головної Управи ОУП Мирослав Купич (перший зліва в задньому ряді: )

This entry was posted in Вишколи and tagged . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • календар

  Травень 2019
  П В С Ч П С Н
  « Кві    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031