Пласт – чи це патріотичний обов’язок чи приємно проведений час?

Колись сказав би я, що їжджу на табори з огляду на моїх батьків але тепер, по кількох чудесних таборах, важаю що найкращі канікули є на пластовому таборі.

Що є таке ,,супер” на таборі? Насправді є дуже багато прикладів. Мені найбільш подобається це, що можу ,,відпочати” від машин, комп’ютерів, електроніки і міста, і проживати серед природи. Крім цього можу зустрітися з моїми друзями з цілої Польщі. На таборі навчився я також, як прожити у лісі, як дізнатися де є північ без компаса, як жили мої предки (як ся вберали, що їли, де мешкали), а також, як розпалити вогнище без сірників.

Цього року ми були на перемищині, в селі Посада Риботицька. Ми тут поставили намети, викопали латрину і ями на відпадки, збудували кухню, столи і кран, а також поставилими щоглу. Що дня мусили ми збирати дрова і варити їжу, а в ночі стійкувати, але також ходили ми на мандрівки, грали в м’яч та польові гри і забави. Щоденно вечером була ватра, на котрій співали ми і грали в пластові гри. Пласт вчить також на різних гутірках про Україну та її історію.

Ми, молоді українці в Полщі, вчимося як зберігати нашу культуру і традицію на майбутнє, доросле життя.

Як би хтось спитав мене, чи варто їхати на Пластовий табір, я відповив би:

,,Так. Пласт це спосіб на справді чудесно проведений час.”

Пл. уч. Орест Левосюк

Усі фото з юнацького табору “Експедиція 2014″


This entry was posted in Різне and tagged . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • календар

  Листопад 2018
  П В С Ч П С Н
  « Вер    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930